Vitajte na stránke ATIcomp ! ! !

Spoločnosť ATIcomp,s.r.o. sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb v oblasti IT technológií a zabezpečovacích systémov objektov.

V oblasti zabezpečovacích systémov sa zameriavame na dodávku, montáž i servis zariadení. Na niektoré z nich poskytujeme záruku až 7 rokov.

Z oblasti IT technológií poskytujeme outsourcingové služby, v rámci ktorých vykonávame správu a servis sietí, vzdialený dohľad, dodávky značkových PC a originálneho softvéru rôznych výrobcov. Našim cieľom je neustále uspokojovať potreby našich zákazníkov širokou škálou produktov a služieb a ušiť riešenia na mieru, zodpovedajúce potrebám / želaniam našich zákazníkov.

Našimi najvýznamnejšími zákazníkmi sú partneri spoločností Škoda Auto Slovensko, SEAT, VW, FIAT, Citroen, Subaru, Nissan a mnohí iní.

Najvýznamnejšími partnermi našej spoločnosti sú firmy TimePro spol. s.r.o., DANUBIASERVICE, a.s., Todos group, s. r. o., Todos Exclusive s. r. o., Todos Bratislava s.r.o., Todos Italia s. r. o., RM JET spol. s r.o., AUTO-Rs.Plast s.r.o., Jablotron Slovakia s.r.o., ELKO EP Slovakia s.r.o., Total Security Systems s.r.o., ESET spol. s.r.o..

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!