Vzdialená IT podpora

V prípade, že Vaša spoločnosť nedisponuje potrebnými zdrjomi na interného IT technika, radi Vám pomôžeme a zabezpečíme všetky potrebné IT činnosti externou formou. Dosiahnete tak garantované IT služby špecialistov so znalosťami najnovších technológií s porovnateľne nižšími nákladmi.

Starostlivosť o IT sieť

V dnešnej dobe je úspech v ktoromkoľvek obore podnikania závislý na funkčnosti IT. Len jediný deň bez prístupu k informačnému systému alebo k Internetu je pre väčšinu firiem nepredstaviteľný. Iba vďaka kvalitne spravovanej IT sieti dokážu všetky Vaše zariadenia medzi sebou spoľahlivo fungovať.

Predaj HW a SW

V rámci skvalitňovania služieb zákazníkom zabezpečujeme kompletnú dodávku hardwarového aj softwarového vybavenia podľa požiadaviek každého klienta. Dodáme Vám kvalitné a časom overené PC zostavy, notebooky, tlačiarne, skenery a k tomu samozrejme aj spoľahlivý operačný softvér.

Webové stránky & aplikácie

Ak Vaša firma potrebuje webovú stránku, s ktorou bude komunikovať so zákazníkmi na úrovni alebo podnikový softvér so zadefinovaným workflow pre zjednodušenie procesov vo vašej firme môžete sa na nás obrátiť a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie.