Zabezpečenie objektov

Zabezpečujeme dodávku a odbornú montáž zariadení na ochranu objektov pred vlámaním, ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou každého objektu. Používame najmodernejšie technológie zabezpečovacích systémov značky JABLOTRON. Novinkou v sortimente je úplne nový alarm JABLOTRON 100 s prevratným systémom ovládania. Jedná sa o komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.

Dochádzkové systémy s bezkontaktnou a biometrickou identifikáciou a prístupový systém TimePro

Jedná sa o produkty spoločnosti TimePro, ktorá pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1997 a špecializuje sa na vývoj produktov zameraných k vyhodnoteniu produktivity práce prostredníctvom elektronického sledovania časov hlavne v oblasti automobilového priemyslu. V súčasnej dobe majú už v tejto oblasti významné postavenie na trhu najmä u autorizovaných servisov rôznych značiek ako sú napríklad ŠKODA, FIAT, VW, AUDI… Bližšie informácie nájdete v sekcii hlavného menu TimePro.

Starostlivosť o siete

V dnešnej dobe je úspech v ktoromkoľvek obore podnikania plne závislý na funkčnosti IT. Len jediný deň bez prístupu k informačnemu systému alebo k Internetu je pre väčšinu firiem nepredstavitelný. My sme si dôležitosťou IT vedomý a preto ponúkame komplex služieb, ktoré súčasným i budúcim zákazníkom zaistí bezproblémovú funkčnosť všetkých zariadení a aplikacií. Využívame najmodernejšie technológie virtualizácie (VmWare, Hyper-V), ktoré dokážu znížiť Vaše náklady.

Predaj HW a SW

V rámci skvalitňovania služieb zákazníkom zebezpečujeme kompletnú dodávku hardwarového aj softwarového vybavenia podľa požiadaviek každého klienta. Preferujeme výrobky značky DELL.